Під тиском. Наука стресу

  • 265.00грн.

В закладки В сравнение
  “Під тиском. Наука стресу” - книга для дітей віком від 9ти років, одначе стреси знайомі нам з раннього дитинства і впродовж усього нашого життя супроводжують нас. Ми розкажемо вам про те, що ж насправді стоїть за спітнілими долонями, серцебиттям, розширеними зіницями або ж ступором від відчуття небезпеки. Чому в критичних ситуаціях одні люди чинять подвиги, а інші ламаються?
    Що ж краще робити, коли зустрічаєш ведмедя: боротися чи тікати, які є варіанти у екстримальних умовах? Чи є різниця у діях чоловіків і жінок під час стресу?
    Чи буває корисний стрес? А що погоному у хронічному стресі і як з ним боротися підліткам? Канадська науковиця розкаже: 36 відсотків корейських дітей мають депресію через домашні завдання! (Це вони ще не досліджували українських учнів та іхніх батьків)! Факти та розширена цікава інформація можуть змінити ваше розуміння роботи людського мозку та покращити ваш психологічний стан! Не нервуте, адже це передається генами наступним поколінням.
    Ця книга також стане ідеальним інструментом для батьків, вчителів та студентів, аби засвоїти науку про стрес. Ви знайдете безліч історій з життя, дослідів, статистичних даних та унікальних випадків. Історії поділені зручно на розділи, включають врізи і звичайно кумедні ілюстрації від нашої улюбленої ілюстраторки Марі-Уве Трембле, що намалювала наш бестселлер “Хто живе в тобі: історії про мікробів, для яких ти рідний дім”.
Характеристики
Автор Таня Ллойд Кай
Перевод -
Иллюстратор Мэри-Ив Тремблей
Издательство Моя книжкова полиця
Серия -
Язык издания украинский
Вид переплета твердый
Иллюстрации цветные
Тип бумаги офсет
Год издания 2019
Количество страниц 76
Вес, грамм 398 г
Размер, мм 180х230x7 мм
ISBN 978-966-0003-098

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо


Рекомендуемые товары
100 родительских почему
    Ох, как много вопросов возникает у молодых родителей… И как часто рядом не о..
Під тиском. Наука стресу
  “Під тиском. Наука стресу” - книга для дітей віком від 9ти років, одначе стреси знайомі нам з..
Хто живе в тобі. Історії про мікробів, для яких ти рідний дім
    Ти ніколи не буваєш на самоті. Ніколи-ніколи. А все тому, що просто зараз у твоєму тіл..