Дивовижні пригоди в лісовій школі. Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії (Книга 1)

  • 250.00грн.

В закладки В сравнение
    Що може викликати більше страхів, ніж перший раз похід у школу? На дитину там чекає безліч невідомого: нові знайомства, друзі, вчителі, багато нових занять. Якщо ж йдеться про лісову школу — тоді ще й не завжди привітні сусіди за партою. Вибравши видання «Дивовижні пригоди в лісовій школі», можна бути впевненими у глибокому виховному впливі цього тексту на читача, адже саме за цю серію книг автор Всеволод Нестайко отримав премію імені Лесі Українки. Письменник намагався зробити тексти повчальними, та водночас зрозумілим для малих книголюбів, тож головними героями є казкові лісові жителі.
    Проблеми, які їм щодня необхідно вирішувати, не набагато відрізняються від тих, які трапляються в реальному житті. «Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії» — перша книга з чотирьох, поділена на дві частини відповідно. У першій на читача чекає знайомство з головними героями: зайченятком Косею Вуханем та їжачком Кольком Колючкою, їхніми однокласниками — лисеням Рудиком Лисовенко, ведмежам Михайликом Ведмеденко, вовченям Вовчиком Вовченко, рисеням Раїскою Мняу та іншими, а також з викладачами, що приїхали зі столичного зоопарку. Звірятам страшно й ніяково опинитися в новому колективі, у новому місці без батьків. Як у будь-якому класі, тут присутні боягузи й всезнайки, талановиті учні й ледарі та двієчники. Але потрібно навчитися дружити з усіма, порозумітися, при цьому вміти постояти за себе. Загалом перша частина навчить мислити нестандартно, допомагати всім, хто цього потребує, виручати однокласників з біди, пояснить, що не все можна вирішити за допомогою боксу.
    У другій частині «Пригоди в Павутинії» від зайченяти Косі Вуханя та їжачка Колька Колючки залежатиме доля всього класу. Що трапилося з друзями та які пригоди чекали на героїв читайте детальніше в першій книзі серії «Дивовижні пригоди у лісовій школі» з яскравими малюнками-доповненнями від художника Валерія Харченка.
Характеристики
Автор Нестайко Всеволод
Перевод -
Иллюстратор Харченко Валерий
Издательство ИД Школа
Серия Дитячий бестселер. Дивовижні пригоди в лісовій школі
Язык издания украинский
Вид переплета твердый
Иллюстрации цветные
Тип бумаги офсет
Год издания 2019
Количество страниц 208
Вес, грамм 525 г
Размер, мм 240x170x17 мм
ISBN 978-966-8182-98-3

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо


Рекомендуемые товары
Супер "Б" з фрикадельками
    До збірки увійшли повісті "Одиниця з обманом" і "П’ятірка з хвостиком" у нов..
Чарівні окуляри
    У книжці класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка розповідається про ..